Sesja ciążowa

fotografia_ciazowa_001

Sesja ciążowa jest piękną pamiątką z czasu gdy nosiłaś swoje dziecko pod sercem, warto zatrzymać  na fotografiach te wspomnienie i uczucia by móc do nich w przyszłości wracać i przeżywać je na nowo.

Zdjęcia możemy wykonać  w studiu bądź w plenerze wszystko zależy od pogody ale i od Ciebie bo musisz się czuć komfortowo i swobodnie. Na plener wybierzemy miejsce ciche, spokojne, zapewniające intymność.

Najlepszym czasem na wykonanie zdjęć jest 7-8 miesiąc ciąży, ponieważ Mama w tym czasie jest jeszcze pełna energii a brzuszek nie przytłacza całej sylwetki. Jednak możemy też zrobić reportaż z 9 miesięcy ciąży, bądź jeśli dobrze się czujesz zdjęcia mogą być wykonane i pod koniec 9 miesiąca. Tak naprawdę wszystko zależy od ciebie.

Do sesji musisz się przygotować ale nie dla mnie tylko dla siebie… musisz czuć się pięknie, kobieco, seksownie wtedy  tak też wyjdziesz na zdjęciach. Zadbaj o siebie i o swoje ciało, o dłonie, włosy, o makijaż.

Na zdjęciach możesz być tylko Ty ale możemy zrobić je również z twoim partnerem, starszym dzieckiem czy ukochanym pupilem. Przygotowując resztę rodziny do zdjęć pamiętaj, że wsze ubrania  muszą stanowić spójną całość kolorystyczną. Przygotuj kilka zestawów ubrań razem coś wybierzemy.

Większość dodatków do sesji przywiozę ja ale jeśli masz ulubioną sukienkę, dżinsy w których czujesz się jak milion dolarów przygotuj je na pewno z nich skorzystamy.

Czas trwania sesji 1-2 godziny.