Sesja noworodkowa

fotografia_noworodkowa_020

Sesja noworodkowa jest wykonywana do 14 dnia życia maluszka,w tym czasie dziecko przesypia większość dnia a dodatkowo “pamięta” pozycje jaka przyjmowało w  brzuchu mamy więc można go pięknie ułożyć w ślicznych noworodkowych pozach. Z każdym kolejnym dniem staje się coraz bardziej czujne, sen jest płytszy a dziecko mniej plastyczne.

Sesja odbywa się  w studiu co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa a rodzicom komfortowe warunki do opieki nad dzieckiem w czasie zdjęć.

Sama sesja trwa około 2-4 godzin… jednak zdjęcia wykonywane są  w rytmie wyznaczonym przez dziecko… przez te kilka godzin podążamy wraz z rodzicami za jego potrzebami… większość czasu zajmuje karmienie, przewijanie i utulanie maluszka a zdjęcia są wykonywane dopiero jak słodko sobie zaśnie.

Pokój w którym będzie się odbywała sesja musi być dobrze nagrzany ponieważ maluszek przez większość czasu będzie nago bądź w samej pieluszce. Proszę to wziąć pod uwagę zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym. Ja przyjeżdżam z farelka aby na bieżąco kontrolować temperaturę w pomieszczeniu.

Posiadam różnorodne rekwizyty takie jak: tła, robione ręcznie czapeczki, opaski, ubranka, kocyki, skrzyneczki i inne akcesoria, które tworzą razem piękne kompozycje na fotografiach. Do każdej sesji przygotowuję indywidualną stylizację, którą zawsze dopasowuję odpowiednio do urody i płci dziecka. Ponieważ wkładam wszelkie starania, aby każdy klient dostał zdjęcia na poziomie mojego portfolio, sama dobieram dodatki i ich kolory. Jeśli ktoś z Was ma jakieś specjalne życzenia, zależy Wam szczególnie na jakichś barwach, rekwizytach, czy określonych pozach, wówczas proszę o taką informację w chwili umawiania się na sesję